عمق دید

سبک زندگی ، بخش حقیقی و اصلی تمدن نوین اسلامی

عمق دید

سبک زندگی ، بخش حقیقی و اصلی تمدن نوین اسلامی

عمق دید

امام خامنه ای : بخش حقیقی ،آن چیزهایی است که متن زندگی ما را تشکیل می دهد ،که همان سبک زندگی است ،این بخش حقیقی و اصلی تمدن است . اگر در محیط اجتماعی ما گفتمانی به وجود بیاید که ناظر به رفع آسیب ها در این زمینه باشد میتوان مطمئن بود با نشاطی که نظام جمهوری اسلامی و ملت ایران دارند ، ما در این بخش پیشرفت های خوبی خواهیم داشت .

عمق دید نام جلساتی هست که به همت برو بچه های بسیج مسجد جامع ابوذر در دی ماه سال 90 با حضور دکتر وحید یامین پور آغاز به کار کرد. دوره اول این جلسات با موضوع غرب شناسی با محوریت اندیشه های شهید آوینی برگزار شد و محصول آن نیز در پکی با نام عمق دید منتشر گردید.

در پی مطرح کردن بحث سبک زندگی توسط رهبر معظم انقلاب در جمع جوانان خراسان شمالی و همچنین در جمع مسئولین طرح صالحین بسیج ، پایگاه بسیج مسجد جامع ابوذر احساس تکلیف نمود که در این زمینه وارد گود شود و قدمی هر چند کوتاه در این وادی بر دارد.

 این موضوع باتوجه به توانایی علمی و فعالیت تخصصی استاد عزیز جناب آقای دکتر یامین پور در زمینه سبک زندگی ، با ایشان مطرح  و تصمیم بر تشکیل سری دوم جلسات عمق دید با محوریت سبک زندگی گرفته شد.

جلسات عمق دید به صورت یک هفته در میان چهارشنبه ها ساعت 19 در مسجد جامع ابوذر  واقع در خیابان پیروزی -بلوار ابوذر - بین پل چهارم و پنجم برگزار میگردد.